Oi!

AKTUÁLNĚ

     Vítejte na mých stránkách. Najdete zde stručný životopis Daniela Landy a texty jeho řadových alb, dále podrobný životopis Karla Kryla, na kterého se podle mého (a nejen) mého názoru poněkud opomnělo, historii kultu mladých lidí - Skinheads, něco málo o thajském boxu a najdete zde velkou spoustu zajímavých odkazů na moje oblíbené stránky.

Zde jsou odkazy na stránky, které mě v poslední době nějakým způsobem zaujali. Nebo prostě jen chci, aby jste se na ně podívali :o)

IQ TEST

STREETKIDS

CZECH SKINHEADS

HARD CORE NIGHT

HARDSET SHOP

KONTAKT

    Pokud budete mít nějaké připomínky, nebo třeba návrhy, co by se zde mohlo objevit, tak mi můžete napsat na brubeaker@hlinecko.cz. K diskuzi s ostatními návštěvníky mých stránek můžete použít knihu návštěv...

INFO

..stránka je optimalizována pro 1024x768, MSIE 6.0..
..poslední aktualizace - 10. února 2006..

10.02.2006

Přidal jsem novou (zasraně dobrou) knihu do recenzí. Jmenuje se Hell`s Angel a napsal jí Sonny Barger

17.01.2006

Zřízena nová sekce "Moje názory". Podrobnosti uvnitř.

19.11.2005

Pár textů a drobné grafické změny

05.11.2005

Přidal jsem pár svých rádoby-textů

   

     Tato stránka byla poprvé spuštěna 13. dubna roku 2003. Od té doby se na ní hodně změnilo. Hlavně díky tomu, že se měním já. A mění mě celá naše společnost a nejvíc za posledních pár let to byla právě skinheadská scéna. Proto se v budoucnu chci na těchto stránkách věnovat zejména skinheadské scéně (a to hlavně hudební stránce) a všemu co k ní patří. Čili i punk (respektive oi!punk) a HC. Ale sami asi uznáte, že to chce hodně času a ten nemá nikdo z nás, takže nemůžu říct kdy to bude a jak to bude vypadat. Chci zatím poděkovat všem lidem, kteří zůstali věrni těmto stránkám a neúnavně se sem chodí dívat, i když je to tu třeba půl roku beze změny :o)