... tak tedy, jmenuji se Milda Gregor a bydlím v Hlinsku, pokud Vám to nic neříká, tak je to taková prdel u města, které se jmenuje Chrudim. Narodil jsem se v červenci 85 a absolvoval jsem střední průmyslovou školu strojnickou v již zmiňované Chrudimi. Kde teď pracuju, tak po tom nikomu nic není :o) Mám rád srandu a dobrý lidi. K lidem co neznám se většinou chovám tak nějak chladně, protože si nerad někoho pouštím k tělu... ale to hodně lidí, že?

... dalo by se říci, že jsem vlastenec ... lépe řečeno asi patriot než vlastenec - pro každého má vlastenectví jiný význam, proto bych nerad dával někomu záminku k pomlouvání a urážení ... chovám v sobě poměrně silný odpor k nacizmu, komunismu, drogám a lidem, kteří cítí pravý opak toho, co já a uznávají tyto pro mě nepochopitelné věci. Všichni řvou jakou mají lítost s narkomany, že do toho chudáci spadli a teď se nemůžou dostat ven .. BLBOST! ..v dnešním světě je informovanost o drogách tak velká, že ten, kdo s tím začne o tom musí předem vědět a dává tak najevo, že neumí řešit svoje problémy a chce se nadobro odepsat.. S takovým člověkem snad ani nemůžu soucítit .. je to jen další troska a příživník, na kterého platí všichni lidi - na jeho hloupost a nerozvážnost ... !!!

... moje koníčky jsou muzika (metal a rock (všeho druhu), crossover, HC, Oi!, Punk, Skinhead rokenrol, Bier & Roll...), cyklistika, dříve trochu Thai-Box a fotbal. Když je trochu času, tak i četba - knížky, o kterých si myslím, že má nějaký smysl je číst vám nabízím v "Recenzích"...

...moje záliby jsou taky koncerty, kam jezdím se svým tátou. Vlastně díky němu jsem se dostal k rockový a metalový muzice, za což jsem mu velice, velice vděčnej - díky táto! :o) je jich už hrozně moc, proto jen příklady - Rammstein, Metallica, Slayer, Tool, Ozzy  Osbourne, Black Sabbath, Manowar, Daniel Landa (psal jsem takovou malou recenzi z tohodle koncertu pro Alneka na bývalou stránku Landa`s Age, tak jestli máte zájem, tak si jí tady můžete přečíst: Landa - Koncert v HK), Iron Maiden, Slipknot.... atd, atd .. ;o)

 

[ Dávnověk ]   -   [ Rok 2002 / 2003]   -   [ Rok 2004 ]   -   [ Rok 2005 ]

 

C

Člověk

D

Devastace
  Do boje!

E

Evropský svaz!

K

Krize

N

Nasranej

 

Nekonečné chyby

P

Poslední rozloučení
  Prapor svobody
  Pravda

R

Rudý nepřítel

S

Sráč!
 

Stále sví

Tady je abecední seznam stránek, které jsem vytvořil a nebo se na nich podílím:

HUDBA
 

ASBEST BAND

- oficiální stránky neo-folkové hlinecké kapely

HARD CORE NIGHT

- oficiální stránky našeho festivalu (festiválku) :o)

LANDA`S AGE

- stránky Daniela Landy (design)

LANDA KLUB PRAHA

- stránky pražského klubu Daniela Landy (design)

METAL JAN

- oficiální stránky hlinecké metalové kapely

NORMAL 03

- stránky zábavové kapely na Chrudimsku (design)

STREETMACHINE

- oficiální stránky hardcore crew z Pardubic

   

OSTATNÍ

PRODEJNÍ PLOCHA

- i-shop - stolní fotbálky, PC sestavy, mobily...

KILTE a.s.

- stránky firmy Kilte

PASP CZ s.r.o.

- stránky firmy Pasp

SNOG HK s.r.o.

- stránky firmy Snog

ZDENĚK ŠINKORA

- malířské a natěračské práce Zdeněk Šinkora